Przejdź do treści
Ładowanie Oferta

PAKIET MOBILNOŚCI zmiany w transporcie w 2022 roku ujęciu kadrowo-płacowym

sierpień 30

Zapraszamy na szkolenie

PAKIET MOBILNOŚCI w 2022 roku

zmiany w transporcie w 2022 roku

w ujęciu kadrowo-płacowym

30 sierpień  2022 r.

w godzinach 10.oo – 15.oo

 w Jeleniej Górze ul.Podwale 27 i ZDALNIE

Cel szkolenia głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami przepisów wynikającymi z wprowadzonym od 2 lutego 2022 tzw. Pakietu mobilności. Celem Pakietu Mobilności jest regulacja transportu drogowego w Unii Europejskiej. Obejmuje on zmiany w: czasie pracy kierowców, użytkowaniu urządzeń rejestrujących, czasie jazdy, przerwach, odpoczynkach tygodniowych, obsłudze tachografu, a także wynagrodzeniach. Część z tych modyfikacji wprowadzana była już od 2020 roku, między innymi na mocy rozporządzeń (rozporządzenia 561/2006 i 165/2014). Kolejne zmiany związane z pakietem mobilności są rozłożone w czasie aż do 2026 r. Wiele z nich jest aktualnie na etapie wstępnych projektów.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie ZDALNEJ poprzez platformę ClickMeeting

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką naliczania wynagrodzeń, w szczególności osoby odpowiedzialne za obsługę kadrowo-płacową.

Prowadzący: KAROLINA MATUSZEWSKA – wykwalifikowana specjalistka, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi firm transportowych. Pomaga przedsiębiorcom odnaleźć się w gąszczu przepisów kadrowo-płacowych, Na co dzień przygotowuję dokumenty kadrowe, rozlicza wynagrodzenia, opracowuję regulaminy pracy i wynagrodzeń. Rozlicza czas pracy kierowców (ewidencje, delegacje polskie i zagraniczne). Współpracuję ze specjalistami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień transportowych. Reprezentuję firmę podczas kontroli ZUS, US, PIP i ITD.

Czas trwania kursu: 6 godzin lekcyjnych (godzina lekcyjna to 45 minut), realizowany jest w systemie ZDALNYM

Program

1. Ustawa o czasie pracy kierowcy – ostatnie zmiany
2. Rodzaje przewozów (bilateralny, tranzyt, cross-trade, kabotaż) – przykłady
3. Podróże służbowe w transporcie krajowym i międzynarodowym – przykłady
4. Umowy o pracę – zapisy w oparciu o nowe przepisy
5. Lista płac zgodna z pakietem mobilności – jak liczyć
6. Ustalanie zasiłków
7. Zajęcia komornicze

 

Efektem kształcenia na kursie będzie: poszerzenie posiadanej wiedzy oraz doskonalenie już posiadanych umiejętności zawodowych z zakresu przepisów o transporcie drogowym,  uczestnik dowie się jakich błędów unikać i jakie konsekwencje grożą  za naruszenie przepisów w tym względzie. W trakcie szkolenia uczestnik dowie się jakich błędów unikać i jakie konsekwencje grożą  za naruszenie przepisów w tym względzie. Wskazane zostaną również najnowsze zmiany oraz omówione praktyczne przykłady wynikające z nowelizacji przepisów.Wskazane zostaną również najnowsze zmiany oraz omówione praktyczne przykłady wynikające z nowelizacji przepisów, umiejętność wykonywania pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, umiejętność przewidywania skutków i ponoszenia odpowiedzialności za podjęte działania.

Sposób i forma zaliczenia: Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu wydanego na podstawie par. 22 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652).

Odpłatność za uczestnictwo w szkoleniu zdalnym wynosi 400,00 zł netto + 23% VAT= 492,00 brutto, obejmuje wykłady, konspekty wykładowców (wysłane mailowo przy zdalnym); zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

W celu zapisania się na szkolenie załączamy kartę zgłoszeniową którą prosimy wysłać do nas mailowo na adres: szkolenia@bkszkolenia.pl

lub wypełnij Formularz zgłoszeniowy

oraz  oświadczenie o finansowaniu szkolenia ze środków publicznych.

 

Share This Event

1933961
DD
dni
HH
godziny
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
30 sierpnia
Godzina:
10:00 - 15:00
Koszt:
400,00netto zł
Kategorie Oferta:
,
Oferta Tagi:
, ,

Miejsce szkolenia

Jelenia Góra ul.Podwale 27
ul. Podwale 27
Jelenia Góra, Dolnośląskie 58-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 577 127 550
Zobacz stronę Miejsce szkolenia