Przejdź do treści
Ładowanie Oferta

PODATKI VAT i CIT w zakresie zmian już obowiązujących i wchodzących w 2022

wrzesień 14 - wrzesień 16

Zapraszamy państwa na szkolenie w atrakcyjnym miejscu Karkonoszy

w dniach 14- 16 września 2022 roku

w hotelu Green Mountain w KARPACZ ul. Sarnia 21

PODATKI VAT i CIT

w zakresie zmian już obowiązujących i wchodzących w 2022

ze specjalistami DARIUSZEM POLAKOWSKIM i ALEKSANDREM GNIŁKĄ

 

Celem szkolenia jest przedstawienie aktualnego stanu podatkowego, praktycznych zagadnień związanych z rozliczaniem podatku VAT i CIT. Podczas szkolenia w oparciu o praktyczne przykłady zostaną omówione kwestie w zakresie prawidłowego opodatkowania w podatku VAT i CIT, ustalania momentu powstania obowiązku podatkowego, stosowania zwolnień od podatku, sporządzania deklaracji podatkowych oraz korekt, w tym sposobu prezentacji danych w deklaracjach. Zaprezentowana zostanie aktualna praktyka organów podatkowych oraz sądów administracyjnych w zakresie rozliczeń podatku VAT i CIT na podstawie najnowszych interpretacji indywidualnych przepisów prawa podatkowego oraz wyroków sądów administracyjnych.

Dariusz Polakowski

specjalista z zakresu podatku od towarów i usług Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik Izby Skarbowej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, oraz wykładowe. Specjalizuje się w zagadnieniach podatku od towarów i usług. Wykładowca na studiach podyplomowych, w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Krajowej Izby Podatkowej. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Warszawskim Przeprowadził ponad 2 tysiące szkoleń i wykładów z zakresu podatku od towarów i usług, których uczestnikami byli pracownicy organów podatkowych, doradcy podatkowi, pracownicy pionów ekonomiczno – księgowych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Aleksander Gniłka

Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych od osób fizycznych i prawnych, ubezpieczeń społecznych i problematyce cen transferowych absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik międzynarodowej firmy doradczej Rödl & Partner, oraz szef zespołu CIT w TAXAGROUP we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych od osób fizycznych i prawnych, ubezpieczeń społecznych i problematyce cen transferowych. Autor publikacji z tematyki prawa podatkowego (Grupa wydawnicza Infor, Wydawnictwo Presscom, Rzeczpospolita). Wykładowca na studiach podyplomowych „Doradca Podatkowy” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu; prowadzi szkolenia m.in. dla BDO, SKwP, PTE, KIP. absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

Szkolenie obejmuje 14 godz. lekcyjnych, zajęcia będą mieć formę warsztatów z uwzględnieniem aktualnych interpretacji Krajowej Informacji Podatkowej oraz orzecznictwa Sądów Administracyjnych i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i obejmuje następujący zakres:

Dzień I ALEKSANDER GNIŁKA

PODATEK CIT,  zmiany w zakresie nowelizacji Nowego Ładu

Dzień II DARIUSZ POLAKOWSKI

PODATEK VAT,  Slim VAT 3, zmiany wchodzące od października 2022

szczegółowe programy podamy na początku września 2022

 

Cena  

– 2.460,- zł +23%VAT (3.025,80 brutto)    obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, pełne wyżywienie, wykłady i konspekty wykładowcy,  pokoje 1-osobowe za dopłatą 400,- zł za dzień w sumie 800 zł.

dodatkowo można zamówić voucher na zabiegi SPA (proszę podać kwotę vouchera, na jaką ma być pakiet SPA).

Cena dla osób zainteresowanych samym szkoleniem 990,00 netto +23%VAT (1.217,70)

Rejestracja uczestników w dniu 14. września 2022 r. od godz.– 14.oo, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (pokoje 1-osobowe za dopłatą 400,- zł za dzień w sumie 800 zł.).

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ROZESŁANY ZOSTANIE PO OTRZYMANIU KARTY ZGŁOSZENIOWEJ.

Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu wydanego na podstawie par. 22 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA            Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisz się już dziś, wypełnij  Formularz zgłoszeniowy.

Możesz także pobrać  kartę zgłoszeniową i wysłać ją do nas mailowo

oraz oświadczenie  o finansowaniu szkolenia ze środków publicznych.

Share This Event

3282100
DD
dni
HH
godziny
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Początek:
14 września; 14:00
Koniec:
16 września; 15:00
Koszt:
2.460netto ZŁ
Kategorie Oferta:
,
Oferta Tagi:
, , , , , , ,
Witryna internetowa:
www.bkszkolenia.pl

Miejsce szkolenia

hotel Green Mountain
ul. Sarnia 21
Karpacz, Dolnoślaskie 58-540 Poland
+ Google Map

Organizator

B&K Doradztwo i Szkolenia dla biznesu
Telefon:
+48 577 127 550
Adres e-mail:
biuro@bkszkolenia.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.