Przejdź do treści

Oferty pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko KSIĘGOWA.

Miejsce pracy: Jelenia Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– kompleksowe prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami,
– samodzielne rozliczanie podatków (VAT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do
Urzędów,
– sporządzanie list płac i dokumentacji kadrowej i dokumentacji do ZUS

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej,
– praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (PIT/VAT/ZUS),
– umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych w tym programu Płatnik (mile
widziana umiejętności pracy w programie FK Enova365),
– bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office,
– elastyczność, rzetelność i samodzielność w działaniu,
– bardzo dobra organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie,
– komunikatywność oraz wysoki poziom kultury osobistej,

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
– przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail biuro@prosperonline.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (RODO).

SOCIALMEDIA